İletişim Numaramız: 0 352 231 6080

Derya Cam

Cam sektörünün ileri gelenlerinden olan Derya Cam, Hayrettin Sağdıç tarafından 1984 yılında kurulmuştur. Cam işleme atölyesinden tecrübeye yansıyan detay ve inceliklerin, vitray atölyesinde gelişen estetik duygusu ve sanatsal bakış açısının, metal sektöründen gelen çözüme odaklı deneyimin, ticari duruş ve ilkeler ile biraraya gelmesinin sonucu olarak başarıya ulaşmış, kararlı adımlarla ilerleyerek kısa sürede adından söz ettirmiştir. Uzun yıllar atölye hayatını sürdüren Derya Cam 2004 yılında hizmet alanını genişleterek showroomunu açmıştır. 2013'te Eski Sanayi'de yeni şubesini açmıştır. Derya Cam Hayrettin Sağdıç oğulları Hasan ve Burhan Sağdıç tarafından yönetiliyor.Yılların verdiği deneyim, gerekli altyapı, uzman satış ve uygulama kadrosu ile mimari cam uygulamaları, dış cephe, aynalar, çerçeveler, hazır ürünler ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

’Derya Cam müşterilerinin beklenti ve taleplerinin üzerine deneyimlerini koyarak çalışan teknik ekibi, ödünsüz kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan idari ve mimari ekibi, Cam, Paslanmaz ve Alüminyum işleme konusunda, tecrübeli verimli imalat ekibi ve geleceğe yatırım yapan yönetimi ile kocaman bir ailedir. ‘’Asıl hedefi; personelinin sürekli eğitimi, gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların temin edilmesi, zaman içerisinde bu yolda ‘’Değişime hızla uyum sağlayan ‘’ çabuk tepki veren kurum ve bireyler olmak ve koşullar ne olursa olsun, kaliteli hizmet politikasından, ilkelerinden ve dürüst kimliğinden taviz vermeyerek sınırsız müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Misyonumuz

Güçlü insan kaynağı, alanında ilkleri başaran dinamik yapısını koruyarak, müşterilerinin ve çalışanlarının yaşam kalitesini yükseltmektir. Kaliteli ürünleri projelerde en iyi şekilde uygulamak ve müşterilerimizin mekânlarına çok yüksek katma değerler sunmaktır.

Satış Kalite Politikası

Derya Cam müşteri ile ilgili süreçlerini,
• Müşteri beklentilerini tam olarak anlaşılmasını,
• Müşterilerin ürünler hakkında yeterli seviyede bilgilendirilmesini,
Güvence altına alacak şekilde yapılandıracak ve değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda güncelleştirmektedir.
Müşteri ile ilgili süreçlerde ayrıca müşteriye taahhüt edilen ürünlerin, anlaşılan zamanda, şekilde, ambalajlarda ve gerekli bilgileri içerecek şekilde sevk edilmesi sağlanacaktır.
Bu şekilde Derya Cam’ın doğru tanıtılması, mevcut ve yeni müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması sağlanacaktır.

Regulation by Medyaonline